Martohet Feridja, nuse më të bukur moti nuk keni parë

14:19 | 06 Maj 2019

Ajo i ka dhënë fund beqarisë.

Aktorja turke, Şeyma Korkmaz e cila tek ne u bë e njohur me rolin e “Ferides” në serialin shumë të shikuar “Më fal” si dhe aktori Cuneyt Mete i njohur si “Xhesuri” në po këtë serial dashurinë e tyre në jetën reale dje e kanë kurorëzuar me martesë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë aktorja duke postuar në Instagram fotografitë nga ceremonia e dasmës. Në ditën e saj më të rëndësishme, aktorja shkëlqente e veshur në vello, teksa qëndronte për krah me personin e saj të zemrës.

Komento: