Martohet ish-banorja e Big Brother Albania, mahnit me pamjen e saj

23:36 | 11 Dhjetor 2018

Ishte ndër banoret me të komentuara në Big Brother Albania. Fjala është për Xhensila Pere. Ajo me postimin e fundit ka befasuar të gjithë.

E veshur me vello të bardhë dhe rregulluar të frizerka, Xhensila është bërë gati për tu bërë nuse.

Xhensila gjithmonë e më shumë është bërë pjesë e modelingut dhe së fundmi pjesë e klipeve. Por këtë herë ajo ka pozuar e veshur me fustan nusëri.

Kjo duket të jetë një nga ëndrrat e saj.

Komento: