Martohet sërish Learta, me fustan të kuq do t’iu lë pa mend

12:38 | 15 Dhjetor 2018

Learta dhe Kushtrimi janë djali dhe nusja e djalit të këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ata të dy kanë vendosur që në ditën e ditëlindjes së Leartës ta bëjnë edhe kurorëzimin e dashurisë së tyre, shkruan ORAinfo

Ajo sot ka mbushur 25 vjet dhe diten e ditëlindjes ka vendosur ta bëjë edhe më të veçantë duke nënshkruar kurorëzimin me burrin e saj, Kushtrimin.

Edhe pse kanë bërë dasmën para pak vitesh ata nuk janë martuar zyrtarisht deri sot.

E Shyhretja ka postuar fotografinë e tyre menjëherë pas ceremonisë dhe I uron me fjalët më të bukura./ORAinfo/

Komento: