Matini e puth me dashuri gjyshen, Shyhretja bën këtë reagim nga gëzimi

15:19 | 05 Maj 2019

Shyhrete Behluli është këngëtarja shumë e njohur e muzikës popullore dhe një ndër më të pëlqyerat.

Këngët e saj janë të pranishme pothuajse në çdo festë familjare, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar jnë foto ku shihet nip i saj duke e puthur në faqe, e ajo nuk ka hezituar ta ndajë gëzimin me ndjekësit./ORAinfo/

Komento: