‘Mbylle gojën s’do më edukosh ti’, Ana kapet keq me modelen në emision – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Mbylle gojën s’do më edukosh ti’, Ana kapet keq me modelen në emision

20:25 | 20 Qershor 2021

Ana kapet keq me modelen në emision.

Në “E diell”, sot u diskutua për fëmijët që ndjekin gjurmët e prindërve e teksa Ana e Përputhen po jepte mendimin e saj, modelja e “She’s on Top”, Serxhina e ndërpreu dhe mes tyre nisi një debat me tone të ashpra.

Ana: Një familje e varfër duan më të mirën për fëmijën dhe i thonë bëj këtë shkollë se do kesh të ardhura…

Serxhina: A mund ta mendojmë çik më thellë?

Ana: Do bëje mirë ta mendoje çik më thellë apo çik më cekët, por pasi ta mbaroja unë fjalinë se isha duke folur.

Serxhina: Po flas

Ana: Edhe unë po flisja kështu që mund ta mbyllësh gojën.

-Serxhina vazhdon flet

Ana: Lalalala

Serxhina: S’të paskan edukuar edukatoret.

Ana: Jo, s’më kanë edukuar. Ku qëndron problemi? Do më edukosh ti? A do më edukosh ti?! Eduko ça ke për të edukuar, jo mua.

Komento: