Mc Kresha më në fund sqaron të gjitha, flet për ‘lidhjen’ këngëtaren e njohur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mc Kresha më në fund sqaron të gjitha, flet për ‘lidhjen’ këngëtaren e njohur

21:03 | 26 Dhjetor 2018

Ditët e fundit, në mediat rozë lajmi për një lidhje dy vjeçare në mes të këngëtares së njohur Evi Reçit dhe reperit nga Mitrovica, Mc Kreshës, bëri bujë të madhe.

Duke marrë shkas nga ky lajm RevistaËho.Com ka kontaktuar me reperin e njohur dhe ka arritur të marrë një prononcim për këtë çështje.

“Është totalisht e pavërtetë! Me Evi Reçin njihem, jemi takuar dy herë në jetë. Si mund të kesh lidhje disavjeçare me një person që e ke takuar vetëm 2 herë në jetë?”,-u shpreh reperi i suksesshëm.

Siç edhe vetë reperi ka zbuluar ky lajm është totalisht i pavërtetë, pra një lidhje mes tij dhe këngëtares nuk ekziston./revistawho.com

Komento: