Me flokë dreda-dreda e më setër me stil, Agnesa do t’iu shkrijë me pamjen e saj

11:49 | 31 Dhjetor 2018

Agnesa Vuthaj është një ndër modelet më të bukura dhe më të suksesshme shqiptare.

Ajo mori vëmendjen e publikut që në vitin 2004 kur u shpall Miss Albania, përcjell ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën pastime nga më të ndryshmet.

E sot, Agnesa ka postuar një fotografi në Instagram, ku shfaqet me flokë kaçurela dhe me një setër me shumë stil. Kaq bukur po duket ajo. /ORAinfo/

Komento: