Me flokë të zeza e të shkurtër, kjo është Shyhrete Behluli kur ishte e re

14:02 | 12 Janar 2019

Shyhrete Behluli është një ndër emrat më të përfolur të showbizit shqiptar.

Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare, e këtë simpati të publikut e pati që në daljen e parë në skenë, përcjell ORAinfo.

Shyhretja krahas moshës dhe angazhimeve që i në profesion nuk heziton edhe të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku pothuajse çdo ditë publikon foto e video të ndryshme.

E këto ditë, në rrjete sociale po qarkullon një foto e saj kur ishte e re, e që duket krejt ndryshe nga tani./ORAinfo/

Komento: