Me fustan të gjatë e me stil unik, Mirana Hashani do t’iu ‘shashtris’ me pamjen

10:47 | 12 Dhjetor 2018

Vazhdon të jetë ndër këngëtaret me të pëlqyera të shqiptarët.

Këngëtarja e mirënjohur, Miranda Hashani ka shumë vite që është pjesë e skenës sonë, dhe pëlqehet shumë nga publiku.

Edhe Miranda si koleget e saj është shumë aktive në rrjetet sociale ku herë pas here publikon fotografi të ndryshme, si nga puna ashtu edhe nga jeta e saj private, shkruan rtv21.

Miranda mbrëmë ka postuar një fotografi ku shfaqet tejet elegante, teksa të veshur ka një fustan të gjatë, i cili po i shkon shumë për shtati.

Këtë fotografi, Miranda duket se e ka realizuar në kuadër të xhirimeve të vitit të ri.

Komento: