Me fustan të kuq, Albëria ‘sfidon’ edhe modelet më të bukura

14:45 | 16 Dhjetor 2018

Albërie Hadërgjonaj është këngëtarja nga Deqani dhe një ndër më të pëlqyerat e zhanrrit të saj.

Ajo tani jeton në Amerikë së bashku me vajzën e saj, Anxhelinën dhe kthehet herë pas here në Kosovë e në Shqipëri për projekte të reja muzikore, shkruan ORAinfo.

Albëria është edhe shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk heziton të postojë imazhe të ndryshme të jetës së saj.

E dje ajo ka qenë e ftuar në një mbrëmjë në Shqipëri, por me fustanin e kuq që ka veshur ajo duket aq bukur dhe duket si vajzë 20 vjeçare./ORAinfo/

Komento: