Me fytyrë të ënjur dhe me pak grim, kështu duket Majlinda kur zgjohet

13:18 | 18 Dhjetor 2018

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka u bë e njohur për publikun si e dashura e reperit kosovar, Majk.

Nga kjo lidhje, Majlinda dhe Majku kanë një djalë të quajtur Roan, por i cili fatkeqsisht rritet me prindërit e ndarë, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes së tyre, djali po qëndron me nënën, por që ditëve të fundit patëm një përplasje në rrjetet sociale mes Majlindës e Majkut.

Por, kjo duket se nuk e ka penguar Majlindën që të vazhdojë jetën si më së miri.

Sot ajo ka publikuar një foto ku duket se sapo është zgjuar nga gjumi. Me fytyrë te ënjtur dhe me pak grim, Majlinda befason me pamjen e saj. /ORAinfo/

Komento: