Me grim e flokë të rregulluara, Teuta del nga frizerja, do ta ‘shkri’ Adonisin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me grim e flokë të rregulluara, Teuta del nga frizerja, do ta ‘shkri’ Adonisin

11:37 | 07 Shkurt 2019

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka.

Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa foto në të cilat shihet se është rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: