Me këtë dukje Remzia do t’ia kalojë edhe resë së saj, Gëzimes

21:26 | 12 Dhjetor 2018

Remzie Osmani është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare, dhe që me zerin e saj u bë e pëlqyer që nga paraqitja e saj e parë në skenë.

Këngët e saj janë të pranishme pothuajse në çdo dasëm dhe festë tjetër familjare, në shumë prej tyre ajo është edhe e ftuar të këndojë, përcjell ORAinfo.

Kohëve të fundit ajo është diskutuar për raportin e saj me nusen e djalit të saj, Gëzimen.

Sot ajo ka postuar një fotografi ku shihet e rregulluar aq bukur sa mund ta ‘sfidojë’ edhe Gëzimen./ORAinfo/

Komento: