Me këtë pamje Engji ‘sfidon’ të gjitha këngëtaret – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me këtë pamje Engji ‘sfidon’ të gjitha këngëtaret

23:00 | 27 Dhjetor 2018

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares shumë të njohur dhe të pëlqyer shqiptare, Shyhrete Behlulitt.

U bë e njohur si vajza e këngëtares, por famën më të madhe po e arrin tani vëtë si këngëtare e re e muzikës popullore.

Krahas kësaj, engji shquhet për bukurinë dhe pamjen e saj e që e shohim në çdo paraqitje publike.

E në fotografinë që ka qarkulluar sot në rrjete sociale Engji duket aq bukur sa që mund të quhet si një ndër femrat më të bukura shqiptare./ORAinfo/

Komento: