Me këtë veshje Belkiz do ta ‘shkrijë’ Milotin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me këtë veshje Belkiz do ta ‘shkrijë’ Milotin

21:29 | 10 Qershor 2021

Belkiz Kera, u bë e njohur pasi u martua me lojtarin e njohur kosovar, Milot Rashicën.

Nga kjo martesë, çifti janë bërë prindër të një djalit, të cilin e kanë pagëzuar me emrin, Tian.

Belkiz shfaqet shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi bashkë me burrin e saj, Milotin po i kalojnë pushimet në një vend luksoz.

Belkiz sonte ka publikuar një foto ku është bërë gati për të darkuar.

E veshur bukur dhe e grimosur, Belkiz po duket joshëse në këtë imazh. /ORAinfo/

Komento: