Me këtë veshje Elita do ta ‘shashtris’ Gjikon

16:11 | 19 Dhjetor 2018

Elita Rudi vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura të show bizzit.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e tanimë do të bëhet edhe nënë, shkruan ORAinfo.

Edhe shtatzënë, Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur e pallto të kaltër. Kaq me stil nuk e kemi parë moti Elitën. /ORAinfo/

Komento: