Më në fund edhe ‘Xhakarta’ rregullon shtëpinë për fundvit, kjo është shtëpia e saj

20:16 | 20 Dhjetor 2018

Arta Elezaj është aktorja nga Istogu e që për një kohë shumë të shkurtër u bë shumë e njohur në publikun shqiptar.

Ajo famën e madhe e arriti me rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin shumë të njohur ‘O sa mirë’, shkruan ORAinfo.

Arta së fundi është larguar nga ky serial për tu përkushtuar në një tjetër projekt tjetër, kësaj here në Shqipëri në serialin e quajtur ‘Duplex’.

E sot, ajo duket se është kthyer në shtëpi për fundvit dhe gjatë kësaj kohe ajo ka bërë edhe përgatitjet për festat e fundvitit./ORAinfo/

Komento: