Më në fund Engji na prezanton me mashkullin e zemrës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Më në fund Engji na prezanton me mashkullin e zemrës

23:36 | 20 Dhjetor 2019

Ajo është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Engjëllusha Salihu u bë e njohur në fillim si vajza e Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare tejet e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Përveç për karrierën si këngëtare ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse dhe plot stil.

Engji nuk heziton të jetë aktive edhe në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo ka publikuar një foto ku shihet me Matinin, mashkullin e saj të ‘zemrës’./ORAinfo/

Komento: