Me veshje plot stil, por Tuna del në këtë gjendje ‘jo të mirë’

22:30 | 12 Dhjetor 2018

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që u bë e njohur për publikun shqiptar që nga momenti i parë i daljes në skenë.

Ajo tani jeton në Prishtinë së bashku me burrin e saj, Patris Berishën me të cilin ka edhe një djalë, Tianin, shkruan ORAinfo.

Tuna pas shtatzënisë menjëherë është kthyer në peshën e saj normale dhe këtë e kemi vërejtur në paraqitjet publike të saj.

E sot, ajo ka postuar një fotografi ku shihet e veshur me shumë stil, por ajo çka bie në sy janë flokët e saj që nuk duken fare në gjendje të mirë./ORAinfo/

Komento: