Meda befason me postimin e fundit, ja kë po e mbanë në krahë

22:06 | 09 Dhjetor 2018

Lulja është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Mehdin Pergjegjaj, i njohur për publikun si Meda.

Ajo tashmë është e njohur për publikun dhe ka një numër të madh të ndjekësve, shkruan ORAinfo.

Lulja është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

Sot Meda ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me djalin e tij dhe të dy po duket se po ia kalojnë mjaftë mirë./ORAinfo/

Komento: