Meda dhe Lulja tregohen të kujdesëshëm për festat e fundvitit, ja çfarë bëjnë

09:19 | 21 Dhjetor 2018

Meda është një nga këngëtarët më të njohur të estradës kosovare.

Ai është majftë aktiv dhe i dashur për publikun shqiptar.

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka zbukuruar bredhin e Vitit të Ri.

Ajo që bie në sy është dhuratat e shumta poshtë bredhit.

Komento: