Meda ka vetëm një vajzë, për Vitin e Ri e veshi si princeshë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Meda ka vetëm një vajzë, për Vitin e Ri e veshi si princeshë

20:22 | 01 Janar 2019

Meda dhe Luljeta Përgjegjaj janë ndër çiftet me të dashura për publikun.

Çdo postim i tyre bëhet lajm nga mediat roze. Ata kanë katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë, përcjell ORAinfo

E mbrëmë në natën e Vitit të Ri ata janë dukur aq bukur që të gjithë.

Por të gjithë vëmendjen merr vajza e vetme e Medës, që duket si princeshë me veshjen që ia ka zgjedhur Lulja./ORAinfo/

Komento: