Meda me Lulen shkojnë te Luana, por këtë gjë nuk e prisnim nga ta – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Meda me Lulen shkojnë te Luana, por këtë gjë nuk e prisnim nga ta

11:29 | 23 Dhjetor 2018

Këngëtari I njohur Meda dhe gruaja e tij, Lulja, janë një prej çifteve më të përfolura të estradës.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani janë prindër të katër fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Meda dhe Lulja janë shumë aktivë në rrjetet e tyre sociale dhe që të dy posedojnë shumë ndjekës.

Ata së fundi janë paraqitur bashkë në emisionin e Luana Vjollcës, ‘Shiko kush Luan’ por ajo çka bie në sy është se Lulja ka marrë më shumë vëmendje se sa Meda./ORAinfo/

Komento: