Merret vendim! Eriksen po shitet! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Merret vendim! Eriksen po shitet!

19:43 | 03 Dhjetor 2019

Koha e Christian Eriksen në Tottenham më në fund mund të marrë fund.

Spurs janë të gatshëm të dëgjojnë oferta më pak se 40 milion ((52 milion dollarë) për Eriksen në janar, pretendon Evening Standard,përcjell ORAinfo.

Spurs e kishin vlerësuar lojtarin danez në dyfishin e tij gjatë verës, por janë të vendosur që të mos e humbin atë në një transferim të lirë pasi kontrata e tij përfundon.

Real Madrd dhe Manchester United, janë dy ekipet që kanë shprehur interesim më të madh për yllin danez./ORAinfo/

Komento: