Mihrija e Lora të veshura me fustana të njëjtë, po duken si të jenë binjake

13:18 | 17 Dhjetor 2018

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ato kanë publikuar një foto ku shihen të veshura me fustana të njëjtë.

Të dyja po duken si të ishin motra binjake./ORAinfo/

Komento: