Milan dëshiron transferimin e dështakut të Premier League – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Milan dëshiron transferimin e dështakut të Premier League

08:21 | 23 Tetor 2019

Dikur ishte yll, sot po lufton me formën e tij të dobët.

Milani ka shprehur interesim për sulmuesin e Evertonit, Moise Kean. Kean është transferuar këtë verë në Everton nga Juventus, mirëpo nga 10 ndeshjet e luajtura ende asnjë gjuajtje e tij nuk e ka prekur portën.

Sipas mediave italiane “Rosonerët”, janë duke e shikuar situatën e 19-vjeçari dhe do të mundohen ta transferojnë sulmuesin në afatin dimëror ndërsa vlera e lojtarit pritet të jetë rreth 25 milionë euro.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!