Milan largon edhe një lojtar në janar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan largon edhe një lojtar në janar

21:26 | 16 Shtator 2019

Pasi refuzoi disa oferta gjatë verës, Milan mund të vendosë ta huazojë Matteo Gabbia në janar, pasi Caldara po mbyllet me një kthim.

Pescara do ta mirëpriste mbrojtësin me krahë të hapur, pasi nuk arriti ta transferojë atë këtë verë, përcjell ORAinfo.

Sapo të afrohemi pranë dritares së transferimit të dimrit, bisedimet mund të fillojnë midis klubeve.

Milan tashmë ka vendosur për largimin e Gabbit dhe kalimi i tij te Pescara mund të bëhet realitet. /ORAinfo/

Komento: