Milan në festë, ylli i madh rikthehet nga lëndimi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Milan në festë, ylli i madh rikthehet nga lëndimi

11:39 | 12 Shtator 2019

Milan do të luaj këtë fundjavë kundër Veronas në kuadër të Serie A.

Për këtë ndeshje pritet të kthehet nga lëndimi edhe transferi i ri, Theo Hernandez, përcjell ORAinfo.

Ai është shëruar nga problemi që kishte me këmbën dhe tani po stërvitet rregullit me pjesën tjetër të grupit.

Kësisoj ai do të ftohet nga Giampaolo për të luajtur kundër Veronës.

Megjithatë sipas medaive në Itali ai më shumë mundësi nuk do ta fillojë ndeshjen si startues, por nga banka rezervë. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!