Milan nuk ndalet, vjen me tjetër transferim gjigant – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan nuk ndalet, vjen me tjetër transferim gjigant

09:34 | 20 Janar 2020

AC Milan, mbetet aktiv në tregun e transferimeve pasi solli Ibrahimovic, Kjaer dhe Begovic.

Sipas raporteve të fundit, kuqezinjtë janë ende të prirur të nënshkruajnë një anësor pas shfaqjeve pozitive të Castillejo dhe Rebic, përcjell ORAinfo.

Sky Italia pretendon se skuadra e San Sido po insiston të sjellë Cengiz Under nga Roma, pasi agjenti i lojtarit dëshiron që klienti i tij të gjejë një klub të ri këtë muaj.

Sidoqoftë, Giallorossi nuk do të merret me kërkesat e tyre dhe kështu oferta e Milanit do të duhet të jetë e përshtatshme.

Për më tepër, siç u përmend, Castillejo dhe Rebic kanë bërë mirë në dy ndeshjet e fundit dhe menaxhmenti do të duhet të marrë një vendim se me kë duhet të ecin përpara./ORAinfo/

Komento: