Milan-Rakitic, vjen lajmi “Bombë” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Milan-Rakitic, vjen lajmi “Bombë”

16:43 | 08 Nëntor 2019

AC Milan është i interesuar të nënshkruajë mesfushorin e Barcelonës, Ivan Rakitic , raporton Calcio Mercato.

Sidoqoftë, kampionët spanjollë do të sanksionojnë një marrëveshje vetëm nëse kuqezinjtë bien dakord paraprakisht të nënshkruajnë kroatin përgjithmonë në fund të ndonjë magji të mundshme të huasë,përcjell ORAinfo.

Rakitic nuk po vlerësohet nga Barça këtë sezon, prandaj mund të largohet nga Spanja./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!