Milan vjen me transferim gjigant nga Juventus – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Milan vjen me transferim gjigant nga Juventus

18:29 | 08 Nëntor 2019

Milani është akoma i interesuar të nënshkruajë mbrojtësin e rivalit në ligë, mbrojtësin e Juventusit, Merih Demiral.

21-vjeçari është lidhur me një largim nga klubi me qendër në Torino ,pasi nuk mori kohë të mjaftueshme për të luajtur me drejtuesit aktual të Serie A,përcjell ORAinfo.

Sipas raportit të fundit, Milani – i cili ka qenë i lidhur me Demiral edhe në të kaluarën – janë ende të interesuar të marrin shërbimet e turkut në muajt e ardhshëm./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!