Milani e ka seriozisht, po e transferon super-sulmuesin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Milani e ka seriozisht, po e transferon super-sulmuesin

09:14 | 21 Tetor 2019

Milan ka dërguar skautë për të parë sulmuesin e Chievo Verona, Emmanuel Vignato, raporton Calciomercato.

19-vjeçari është një sulmues i rregullt me skuadrën Serie B, e njejtë ishte edhe sezonin e kaluar kur klubi ishte akoma në Serie A,përcjell ORAinfo.

Vignato, kontrata e të cilit skadon në fund të sezonit, po ndiqet gjithashtu nga Lazio, Sampdoria dhe Bayern Munich./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!