Mimoza pozon në këtë ‘gjendje’ pas ndarjes, a do të bëhet pishman Seldi

21:03 | 12 Dhjetor 2018

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu janë dy prej personazheve më të përfolura nga publiku dhe mediat.

Fejesa e tyre mori vëmendjen e të gjithëve dhe bujë edhe më të madhe bëri ndarja e tyre dhe u bë temë diskutimi ne media e në publik për disa javë rresht, përcjell ORAinfo.

Pas ndarjes, Mimoza po bëhet çdo ditë e më e bukur e këtë e shohim në fotografitë e shumta që i poston në rrjetet e saj sociale.

E sot, ajo ka postuar një fotografi e grimosur dhe me këtë dukje mund të quhet si një ndër më të bukurat këngëtare shqiptare /ORAinfo/

Komento: