Mimoza publikon foton e parë nga ‘martesa’, me vellon hapur e provokoi Adrian Gaxhën

19:24 | 13 Dhjetor 2018

Mimoza Shkodra është këngëtarja shqiptare e rritur në diasporë, dhe që u bë e një ndër më të pëlqyerat e publikut që nga moment i saj I parë në skenë.

Në një fotografi që ka qarkulluar së fundi në Instagram ajo shihet e veshur në vello të bardhë dhe si asnjëherë më parë, shkruan ORAinfo.

Më vonë u kuptua që ajo ishte vetëm një lojë që e kanë bërë në xhirimet e emisionit Op Labi Party, por që e ka hutuar shumë publikun.

Mimoza reagoi sot për herë të parë, ku postoi një fotografi për të treguar që ishte lojë, por bie në sy shumë fustani i hapur dhe provokues./ORAinfo/

Komento: