Modelja shumë e njohur shqiptare testohet për Covid-19, publikohet rezultati

21:41 | 22 Korrik 2020

Ajo është ndër modelet më të njohura dhe më të suksesshme shqiptare.

Modelja e famshme shqiptare, Emina Çunmulaj,ka treguar se i është nënshtruar dy herë testit për coronavirus.

Përmes videove të publikuara në InstaStory, ajo ka treguar të gjithë procedurën e realizmit të testit.

Natyrisht, duke u ndihmuar nga një profesionist, 35-vjeçarja shfaqet duke u testuar, ndërkohë që tregon për ndjesinë.

“A jeni testuar për COVID-19?”, ka shkruar modelja në mbishkrimin e videos, në të cilën shfaqet duke dhënë mostrën përmes tamponit në hundë.

“Kjo ishte hera e dytë dhe duket sikur sytë do të dalin jashtë nga kërdhokulla… Dola negative”, është mbishkrimi i pamjes së dytë.

Komento: