Moderatorja e RTK-së ka dal mbrëmë, më këtë kombinim ka marrë vëmendjen e të gjithëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Moderatorja e RTK-së ka dal mbrëmë, më këtë kombinim ka marrë vëmendjen e të gjithëve

10:24 | 06 Maj 2019

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajse çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, përcjell ORAinfo.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Brikena mbrëmë ka dal, ndërsa e veshur me shumë stil, dhe e kombinuar mirë, ajo ka shkëlqyer. /ORAinfo/

Komento: