Morena Taraku i jep fund beqarisë, ja kur do të martohet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Morena Taraku i jep fund beqarisë, ja kur do të martohet

23:23 | 09 Qershor 2021

Edhe Morena Taraku i jep fund beqarisë thotë se shumë shpejt do të martohet.

Këngëtarja dha lajmin përmes rrjetit social Instagram.

Morena Taraku, shpesh ka qenë e komentuar për lidhje dashurie megjithatë asnjëherë nuk është zbuluar personi i cili ia ka vjedhur zemrën këngëtares, shkruan lajmi net.

Pas shumë spekulimeve dhe thashethemeve, këngëtarja ka vendosur ta bëjë publike vetë statusin e saj derisa zbuloi se shumë shpejt do i jep fund beqarisë.

Nëpërmjet një storie të publikuar në Instagram, Morena tha se e ka gjetur personin me të cilin do e kaloi pjesën tjetër të jetës dhe ndihet tejet e lumtur.

Megjithatë e gjitha ishte shaka sepse këngëtarja ka ripostuar këtë njoftim në storien e saj duke e huazuar nga dikush të cilit nuk i ka zbuluar identitetin.

Komento: