Motra e Albatritit nuk po i ndahet mbesës, publikon foton më të ëmbël me të

14:24 | 19 Janar 2019

Këngëtari I njohur Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura shqiptare.

Ata para pak ditësh janë bërë prindër për herë të dytë, Egzona ka lindur binjakë, Elian dhe Eraldin, përcjell ORAinfo.

E që nga ajo ditë të gjithë familjarët e tyre kanë publikuar foto të ndryshme me dy të sapolindurit.

Mirëpo, ajo që ka marrë më së shumti vëmendjen është fotoja që e ka publikuar motra e Albatritit, Biona, ku shihet ajo dhe mbesa e vogël, e që duket se po I ngjan shumë./ORAinfo/

Komento: