Motrat Mustafa dalin për të shetitur, befasojnë me veshjen e tyre

20:03 | 15 Dhjetor 2018

Lulja është njëra prej Motrave Mustafa, të cilat janë shumë të njohura.

Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Sahiden dhe të dyja janë veshur me stil sportiv./ORAinfo/

Komento: