Motrat Mustafa nisën për rrugë, kaq bukur janë rregulluar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Motrat Mustafa nisën për rrugë, kaq bukur janë rregulluar

17:07 | 18 Dhjetor 2018

Lulja është njëra prej Motrave Mustafa, të cilat janë shumë të njohura në gjithë trojet shqiptare.

Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo sot ka publikuar një video ku shfaqet me disa nga motrat e saj, duke shkuar diku me veturë.

Të veshura e të rregulluara mirë, ato po shkëlqejnë. /ORAinfo/

Komento: