Motrat Mustafa shkojnë mysafire tek Labi, secila më zonjë se tjetra – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Motrat Mustafa shkojnë mysafire tek Labi, secila më zonjë se tjetra

18:23 | 30 Dhjetor 2018

Safetja dhe Sahidja janë dy motrat shumë të njohura për publikun.

Ato janë dy këngëtare shumë të dashura dhe shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Ato gjithashtu janë shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E të gjitha motrat së bashku, kanë shkuar mysafire tek Labit.

Secila po duket më zonjë se tjetra./ORAinfo/

Komento: