Mozzik publikon foto me vajzën e tij, befason me kombinimin në veshje

20:09 | 24 Dhjetor 2018

Ata u bënë prindër për herë të parë.

Çifti i njohur i estradës muzikore shqiptare, Mozzik dhe Loredana dje janë bërë prindër për herë të parë, shkruan ORAinfo.

Dyshja u bënë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin, Hana.

Mozzik e ka publikuar një foto me vajzën e tij, ku shfaqen të veshur të dy njësoj. /ORAinfo/

Komento: