Naim Abazi në zi, humb një person të dashur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Naim Abazi në zi, humb një person të dashur

09:22 | 04 Janar 2019

Naim Abazi është një këngëtarët më të njohur në vend.

Ai së fundmi u bë i njohur edhe me moderim.

Këngëtari e shoumeni i njohur kosovar Naim Abazi ka humbur një person shumë të dashur.

Ai përmes një postimi ka bërë të ditur se ka ndërruar jetë halla e tij që ai e quan “komandant shpirtëror”.

Postimi i plotë

Po ti ke qene komandanti shpirteror yni , ajo zonja qe flet qarte dhe sakt ! E tani si te te mos kemi!
Do na mungosh per jete! Do te te kujtojme perhere! Ishe dhe do mbetesh perhere shembelltyra me e mire e nje motre, nene, halle e nje mbretereshe me emer NËNË! Jemi merzite shumê ! Zoti na ndihmofte !

Komento: