Ndahet nga jeta reperi i njohur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndahet nga jeta reperi i njohur

19:50 | 10 Shkurt 2019

Humb jetën reperi i njohur.

Reperi i njohur është ndar nga jeta pas aksidentit pasi nuk ka mundur t’i përballojë plagëve.

Cadet po shkonte në koncert në Staffordshire dhe mjeti me të cilin po udhëtonte.

Ai ka ndërruar jetë pas aksidentit dhe lajmin e hidhur e kanë dhënë familjarët e tij të ngushtë nëpërmjet një postimi në Facebook.

“Ne, familja e Blaine Cameron Johnson, i njohur ndryshe si Cadet po ndajmë me ju një lajm të trishtuar. Gjatë orëve të parë të mëngjesit të 9 shkurtit Cadet ka humbur jetën,”, thuhet në njoftim.

Ndërsa menaxheri i reperi tha se ai ishte pasagjer në një taksi.

Komento: