Ndërron jetë shoku i ngushtë i Medës, kështu reagoi ai pasi e mori lajmin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndërron jetë shoku i ngushtë i Medës, kështu reagoi ai pasi e mori lajmin

19:30 | 01 Janar 2019

Këngëtari I njohur Meda sot si duket ka marrë një ndër lajmet më të këqija në këto vitet e fundit.

Shoku i tij I ngushtë sot ka ndërruar jetë e me të dëgjuar për rastin, Meda vjen me një reagim shumë të emocionues në Instagram.

Ai ka postuar një fotografi me shokun e tij, ku shpreh dhimbjen që ndjen dhe afërsinë që ka pasur me të.

Shoku i Medës kishte qenë edhe ushtar në UÇK dhe UÇPMB./ORAinfo/

Komento: