Ndeshja Liverpool – Chelsea, ky gabim i ‘shokoi’ të gjithë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ndeshja Liverpool – Chelsea, ky gabim i ‘shokoi’ të gjithë

22:11 | 14 Gusht 2019

Është duke u zhvilluar ndeshja mes Liverpoolit dhe Chelseas.

Mesfushori i Chelseat, Jorginho e ka të shkruar gabim emrin në fanellën e tij.

Chelsea dhe Liverpool janë duke u ballafaquar në Superkupën e Evropës.

Por, mesfushori i “Blues”, Jorginho ka marrë vëmendjen kryesore në minutat e para të takimit.

Çuditërisht, ai e ka të shkruar gabimisht emrin në fanellën e tij.

Në vend të Jorginho, ai ka të shkruar emrin Jorghino.

Si ka ndodhur deri te ky gabim, është për t’u habitur por duket se nuk kishte kohë as për të siguruar një fanellë me emrin e saktë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!