Ndeshja Real Madrid – Levante, publikohen formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndeshja Real Madrid – Levante, publikohen formacionet zyrtare

13:36 | 14 Shtator 2019

Do të zhvillohet ndeshja Real Madrid – Levante.

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Real Madrid – Levante

‘Los Blancos’ vijnë në këtë ndeshje pas dy barazimeve radhazi dhe kërkojnë këndelljen ndaj ekipit që ka pikë të barabarta me ta (5).

Zinedine Zidane ka ‘kokëdhembje’ të qartë, pasi disa nga lojtarët kryesorë mungojnë në këtë sfidë.

Më poshtë formacionet zyrtare të të dyja ekipeve, derisa ndeshja starton nga ora 13:00.

Real Madrid

Courtois, Carvajal, Ramos, Varane, Benzema, Marcelo, Casemiro, James, Lucas Vázquez, Vinicius Jr.

Rezervistët: Areola, Militão, Nacho, Hazard, Jović, Mendy, Rodrygo.

Levante

Komento: