Ndodh e papritura, ja ku po transferohet Xhaka – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ndodh e papritura, ja ku po transferohet Xhaka

15:59 | 08 Nëntor 2019

Newcastle dëshiron ta transferojë në afatin e janarit mesfushorin e Arsenalit, Granit Xhaka raporton The Times.

Mesfushori zviceran pritet të largohet nga Stadiumi Emirates kur të hapet dritarja e transferimit, përcjell ORAinfo.

Unai Emery hoqi Xhakës shiritin e kapiteni të Arsenalit pas reagimit të tij të zemëruar ndaj abuzimit të tifozëve në një barazim 2-2 me Crystal Palace në 27 tetor./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!