Në këtë gjendje ka përfunduar sot Lola

13:50 | 22 Dhjetor 2018

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit të njohur, Daut Haradinajt.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin, përcjell ORAinfo.

Lola vazhdimisht është e përfolur në publik e kjo për shkak të pamjes së saj dhe stilit të saj të veçantë.

Sot, ajo ka postuar një fotografi ku shihet mjaft e lodhur, pa grim dhe ndryshe nga ajo që jemi mësuar t’a shohim./ORAinfo/

Komento: