Në këtë të ftohtë, Ariana vishet me minifund, shikoni si po duket

13:52 | 24 Dhjetor 2018

Ariana Fejzullahu është tashmë ndër femrat më të njohura.

Bashkëshortja e këngëtarit, Ermal Fejzullahu edhe këtë herë ka sjellur një imazh ku ka mahnitur me pamjen.

Ariana ka rezistuar të ftohtit në një minifund dhe çizme të gjata dhe një kapelë derisa ajo dukej mjaft atraktive.

Mos e humbisni këtë pamje të saj.

Komento: